1995 yılından bu güne kadar Türkiye genelinde gerekse Yurt dışında sayısız projelerle müşterilerimize hizmet verdik. Bugün halen bu sektörün en iyisi olmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Taş Fırını Yapımı, Taş fırın tamiri, Doğalgazlı Fırın, Pide Fırın Yapim, Lahmacun Fırını, Simit Fırınları, Doğal & Yapay Şelale, Suni Göl, Kebap Ocakları, Bahçe Peyzaj Düzenlemeleri, Şömine Yapımı, Tarihi Eser Onarımı & Restorasyonu, İşyeri, Avm, Restaurant Tadilatı & Dekorasyonu, Doğal Taş Uygulaması, Dekoratif Taşların Kaplanması gibi hizmetleri sorunsuz şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Misyon ve Vizyon

Türkiye standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliği sağlamak. Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak , korumak ve kollamak. İşinde uzman & deneyimli ekiplerimizle müşteri memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti vermek. Hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek.

Saygılarımızla   

Orhan Usta

"SON YAPILAN TAŞ FIRIN ÖRNEKLERİMİZ"

YAPILAN TAŞ FIRIN ÖRNEKLERİ & RESİMLERİ

Türkiye genelinde ve İstanbul'da ekiplerimiz tarafından yapılan TAŞ FIRIN örnekleri ile resimleri yayınlanmıştır. Görselleri inceleyebilir takıldığınız konular hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz ...